Wysyłka i Zwroty

Wysyłka

W zależności od wagi produktów w zamówieniu oraz sposobu płatności, opłaty za przesyłkę wynoszą:

od 8.00 zł do 18.00 zł

Zwroty

Klient ma prawo do zrezygnowania z zakupu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni kalendarzowych od daty otrzymania zakupionego towaru. Po tym terminie nie istnieje możliwość odstąpienia od umowy sprzedaży bez podania przyczyny.

Ze zwrotem towaru związane są pewne zasady:  

  1. Klient będący Konsumentem, który zawarł umowę na odległość, ma prawo od niej odstąpić w terminie 14 dni od daty odbioru produktu bez podania jakiejkolwiek przyczyny, poprzez złożenie pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwracany produkt powinien być w stanie niezmienionym chyba, że zmiana była konieczna w celu stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu i nie wykraczała poza zwyczajowe korzystanie z produktu. Konsument powinien dokonać zwrotu wszelkich akcesoriów, instrukcji oraz innych dokumentów w tym dowodu zakupu, które zostały przez Sprzedawcę dołączone do produktu. W przypadku braku oryginalnego opakowania Konsument zobowiązany jest do odpowiedniego zabezpieczenia zwracanego produktu, celem uniknięcia ryzyka uszkodzenia w transporcie. Produkt należy zwrócić na adres: Plantacja Julia Chudziak, ul. Pomorska 17, 62-040 Puszczykowo . Wzór odstąpienia od umowy można pobrać tutaj.
  2. Do przesyłki należy dołączyć dane nabywcy wraz z numerem konta bankowego , na które mają być odesłane pieniądze.
  3. W przypadku zwrotu towaru oferowanego w katalogu jako komplet, należy zwrócić całość. Zwrotowi podlega pełen zestaw.
  4. Nie przyjmujemy zwrotów za zaliczeniem pocztowym. W terminie 14 dni od odebrania przesyłki przekażemy Państwu pieniądze na wskazane konto bankowe.
  5. Jeżeli towar był w momencie jego odebrania uszkodzony, należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar odesłać na adres: Plantacja Julia Chudziak, ul. Pomorska 17, 62-040 Puszczykowo . W przypadku szkody nie dającej się z zewnątrz zauważyć, a powstałej podczas transportu, klient jest zobowiązany w terminie 7 dni od przyjęcia, zażądać pisemnie od kuriera (przewoźnika) ustalenia stanu przesyłki w formie protokołu oraz zabezpieczyć przed dalszymi uszkodzeniami w opakowaniu, w którym została przysłana.